Kręgielnia Bowling Słowianka

kilka słów o nas...

Kręgielnia „Bowling Słowianka” znajduje się przy kompleksie Sportowo – Rehabilitacyjnym Słowianka w Gorzowie Wlkp. Jak sama nazwa wskazuje jest kręgielnią bowlingową. Lokal ten to połączenie sześciotorowej kręgielni wraz z barem z miejscami dla ponad 100 osób. Jest to kręgielnia „sznurkowa”, a punkty liczy system komputerowy. W przypadku jakichkolwiek trudności, fachową pomocą zawsze służy obsługa Kręgielni.

Kręgle to gra stosunkowo łatwa, nie wymagająca specjalnego przygotowania. To świetna zabawa dla całej rodziny .

Do rywalizacji na torze mogą stanąć jednocześnie wszystkie jej pokolenia: dziadkowie, rodzice i dzieci. I właśnie taką rodzinną atmosferę panującą w kręgielni „Bowling Słowianka” nasi Klienci cenią sobie najbardziej.
Bowling to także wspaniała zabawa wśród znajomych. Przy odrobinie sportowych emocji można z przyjaciółmi spędzić wspaniałe chwile relaksując się i odpoczywając­.

Nasi Klienci mogą skorzystać z bogato wyposażonego baru, a w przypadku oczekiwania na wolny tor do gry w kręgle, także z dostępnych dwóch stołów bilardowych, piłkarzyków stołowych oraz gier zręcznościowych. A gdy ktoś poczuje się głodny oferujemy smaczną pizzę prosto z pieca oraz wiele innych dań dostępnych w naszej karcie menu.

Ponadto w Kręgielni proponujemy Państwu usługi w zakresie organizacji i przeprowadzania wszelkiego rodzaju imprez o charakterze integracyjnym, konferencyjnym, turniejów bowlingowych dla pracowników, a także spotkań okazjonalnych dla osób prywatnych, które często trwają do białego rana.

Rezerwacja:
tel. +48 95 733 85 44 | +48 790 798 898